روش و شرایط ارسال سفار‌ش‌ها

 

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما برسد. با وجود این ممکن است مشتریان گرامی پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. 
مدت‌زمان دریافت سفارش‌ها، بر طبق محل دریافت سفارش و روش‌های مختلف ارسال (پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و چاپار) یا سفارش در روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه و مناسبت‌های خاص، متفاوت خواهد بود و امکان دارد طبق رویه‌های عادی صورت نگیرد.

♦  با توجه به زمان و نوع کالای انتخاب شده، روش پرداخت و ارسال (پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و چاپار)، پس از تامین کالا،  1 تا 5 روز کاری زمان خواهد برد.

 

♦  ارسال رایگان محصولات به سراسر ایران (برای سفارش‌های بالای 100 هزار تومان و کمتر از 9 کیلو گرم)

 

♦  ما برای ارسال سفارش‌ها در کمترین زمان ممکن، اقدام به ارسال آیتم‌هایی می‌کنیم که زودتر تامین شده است.

 

♦  اگر به هر دلیلی سفارش کنسل شده از سمت شما، دوباره ارسال شده است، لطفا از مامور پست تحویل نگرفته و از دریافت امتناع نمایید. اگر به هر دلیلی در آن زمان تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالا را مطالعه فرمایید.

قم، انتهاي بلوار امين، بلوار غدير، کوچه شماره هشت، مجتمع آموزشي هدايت، کانون هنرشيعي .تلفن: 02532603377
فروشگاه آنلاين کانون هنر شيعي خريد رضايت بخش محصولات فاخر فرهنگي هنري در فضاي اينترنتي را رکن اصلي فعاليت‌هاي خود قرار داده است. همه‌ي هنر دوستان مي‌توانند محصولات متنوع فرهنگي هنري را به صورت آنلاين خريداري کنند و به آساني تحويل بگيرند. کانون هنر شيعي سعي دارد با پياده سازي روش‌هاي پرداخت متنوع امکان خريد آنلاين را در هر زمان و مکاني با شرايط ساده فراهم کند. اين فروشگاه با شرايط خريد متنوع و تحويل مناسب کالا، تجربه خريد اينترنتي با کيفيت و معتبرترين محصولات هنري را به سادگي براي شما فراهم مي سازد. فروشگاه اينترنتي کانون هنر شيعي، به شما کمک خواهد کرد با خريد محصولات زيبا و اصيل هنر اسلامي ايراني، به سادگي زيبايي محيط زندگي خود را با هر سليقه‌اي فراهم کنيد.
تمامي محصولات و خدمات داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه است و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران خواهد بود.