سیاست حفظ حریم خصوصی

کانون هنر شیعی برای حریم خصوصی شما ارزش بالایی قائل است. سایت کانون هنر شیعی برای ثبت نظر، خرید، عضویت یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را، شامل نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و ...، از کاربران و مشتریان فروشگاه درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. ما نهایت تلاش خود را در راستای حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران به کار برده و از این اطلاعات در جهت سرویس دهی بهتر و پاسخ دهی به موقع و مناسب استفاده می‌کنیم. لطفا این صفحه را با دقت بخوانید چون شامل توضیحی درباره سیاست حفظ حریم خصوصی و اطلاعاتی است که از کاربران سایت جمع‌آوری می‌شود.

درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربران یا مشتریان سایت، به منزله مورد تایید بودن و صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، کانون هنر شیعی در بخش فروشگاه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
کانون هنر شیعی تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وب‌سایت است. ما این اطلاعات و هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌دانیم و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کنیم، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشیم در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهیم.

وقتی شما از سایت کانون هنر شیعی بازدید می‌کنید، می‌توانید به صورت ناشناس در وب‌سایت بگردید. به عنوان یک کاربر میهمان، ممکن است با روش های استاندارد و تحت قوانین رسمی کشور، برای بررسی بازدید شما از کوکی استفاده کنیم. 
همچنین اگر به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده (عضو) از سایت استفاده کنید، ما از کوکی‌ها برای ذخیره‌سازی اطلاعات شخصی شما مانند نام کاربری و دیگر اطلاعات، استفاده می‌کنیم. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط یک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال می‌یابد و تنها توسط سروری که آن را برای شما فرستاده قابل خواندن است.
کوکی با ذخیره‌سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می‌کند. کوکی نمی‌تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند. بیشتر مرورگرهای وب به صورت پیش فرض کوکی‌ها را می‌پذیرند. شما می‌توانید به مرورگر وب خود دستور دهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن را پذیرفته یا رد کنید. برای بعضی از امکانات فروشگاه کانون هنر شیعی پذیرفته شدن کوکی‌ها اجباری است. کاربرانی که کوکی‌ها را رد کنند نمی‌توانند از آن امکانات استفاده کنند.

 

ما ممکن است از IP Address شما (آدرس کامپیوتر شما بر روی اینترنت) برای بررسی روندها، مدیریت وب‌سایت، بررسی جابجایی کاربران و جمع‌آوری اطلاعات آماری در سطح وسیع استفاده کنیم. این اطلاعات نمی‌توانند هویت شما را فاش کنند و شما همچنان ناشناس باقی می‌مانید؛ مگر اینکه بطریق دیگری اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما گذاشته باشید.

سایت کانون هنر شیعی ممکن است دارای لینک‏‌هایی به دیگر سایت‌ها باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل ما نیستند و کانون هنر شیعی هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در آن سایت‏‌ها باشد ندارد. ما آن لینک‏‌ها را صرفا برای سهولت دسترسی شما فراهم کرده‌ایم و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آن سایت‌ها نیست.
همچنین؛ سایت‏‌هایى که ممکن است در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های مختلف سایت کانون هنر شیعی لینک ‌شوند را افرادی خارج از کانون هنر شیعی اداره می‌کنند، بنابراین کانون هنر شیعی نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد و هیچ مسئولیتی در قبال شیوه‌های حفظ حریم خصوصی آن ها نخواهیم داشت.
ما کاربرانمان را تشویق می‌کنیم که آگاه باشند و بیانیه‌های حفظ حریم خصوصی هر وب‌سایتی که اطلاعات شخصی کاربران را جمع‌آوری می‌کند را، مطالعه کنند. این بیانیه فقط به اطلاعات جمع‌آوری شده توسط این وب‌سایت (کانون هنر شیعی) اعمال می‌گردد.

در صورتی که اطلاعات شخصی کاربر (مانند ایمیل) که برای بازیابی اطلاعات مانند رمز عبور استفاده می‌شود، تغییر کند، یا اگر کاربر دیگر علاقه به استفاده از سرویس‌های سایت کانون هنر شیعی نداشته باشد، کوشیدیم تا راهی جهت اصلاح، به‌روزرسانی و یا از بین بردن اطلاعات شخصی کاربر فراهم آوریم. این کار می‌تواند از طریق صفحه مشخصات کاربر و یا توسط ارسال ایمیل به پشتیبانی انجام شود.
کانون هنر شیعی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب‌سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ما می‌توانیم از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کنیم.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

 

اگر زمانی تصمیم بر آن شد که سیاست‌های حفظ حریم خصوصی وب‌سایت کانون هنر شیعی را تغییر دهیم، آن تغییرات را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد تا کاربرانمان همیشه از اطلاعات جمع‌آوری شده، نحوه استفاده و احتمال و شرایط افشای آن آگاه باشند.
کاربر این انتخاب را خواهد داشت که کدام یک از اطلاعاتش در معرض دید عموم قرار گیرد. ما از آن اطلاعات، تحت توافقی که در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی در زمان جمع آوری آن ها صورت گرفته، استفاده خواهیم کرد.

بدون شک احتمال این وجود دارد که در بخشی از سایت به دلیل طراحی، تعمیر یا به روزرسانی قالب، مشکل خاصی بوجود بیاید یا اینکه لینکی به خارج از سایت حتی در بخش نظرات وجود داشته باشد که امنیت اطلاعات شخصی کاربران عزیزمان را به مخاطره بیاندازد، در هر شرایط و موقعیتی ما نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم و در صورت مشاهده‌ی هر گونه مشکلی، درخواست می‌کنیم که به بخش تماس با ما اطلاع دهید و به طور کامل مشکل را توضیح دهید. اینگونه ما با خیالی آسوده‌تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهیم کرد و می‌دانیم که حتی اگر چشمان ما توان مشاهده همه مشکلات را نداشت، نظارت شما ما را هدایت خواهد کرد.
کانون هنر شیعی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان فروشگاه، همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی حضور امن، راحت و خوشایند را در سایت کانون هنر شیعی برای همه مخاطبان عزیز فراهم آوریم.
در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

قم، انتهاي بلوار امين، بلوار غدير، کوچه شماره هشت، مجتمع آموزشي هدايت، کانون هنرشيعي .تلفن: 02532603377
فروشگاه آنلاين کانون هنر شيعي خريد رضايت بخش محصولات فاخر فرهنگي هنري در فضاي اينترنتي را رکن اصلي فعاليت‌هاي خود قرار داده است. همه‌ي هنر دوستان مي‌توانند محصولات متنوع فرهنگي هنري را به صورت آنلاين خريداري کنند و به آساني تحويل بگيرند. کانون هنر شيعي سعي دارد با پياده سازي روش‌هاي پرداخت متنوع امکان خريد آنلاين را در هر زمان و مکاني با شرايط ساده فراهم کند. اين فروشگاه با شرايط خريد متنوع و تحويل مناسب کالا، تجربه خريد اينترنتي با کيفيت و معتبرترين محصولات هنري را به سادگي براي شما فراهم مي سازد. فروشگاه اينترنتي کانون هنر شيعي، به شما کمک خواهد کرد با خريد محصولات زيبا و اصيل هنر اسلامي ايراني، به سادگي زيبايي محيط زندگي خود را با هر سليقه‌اي فراهم کنيد.
تمامي محصولات و خدمات داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه است و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران خواهد بود.