تضمین اصالت کالا و خدمات

محصولات هنری تولید شده توسط موسسات فرهنگی هنری معتبر، به واسطه حضور اساتید شاخه های هنری مختلف، دارای تضمین کیفیت و اصالت در تولید است. خریدار هوشمند نیز همواره به دنبال خرید کالای اصل (Original) و با کیفیت است؛ ما نیز به این خواسته مشتریان خود ارج نهاده و تنها کالاهای اصل را ارائه نموده و اصالت و کیفیت آنها را از نظر طراحی و تولید تضمین می‌کنیم.
فروشگاه کانون هنر شیعی با اعتقاد و باور به رسالت صداقت و مشتری‌مداری، تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و تمامی کالاهای ارائه شده را با تضمین اصالت و خدمات به مشتری عرضه می‌نماید. مشتریان محترم می‌توانند اطمینان داشته باشند که کالای خریداری شده دارای اصالت در هنر و به اشراف و احاطه اساتید و هنرمندان تولید شده است و هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و دارای مجوزهای قانونی لازم است.

♦  ♦  ♦

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه، توسط موسسات هنری و هنرمندان ایرانی تولید شده‌اند و فروشگاه کانون هنر شیعی با اخذ مجوزهای لازم از آن موسسات، اقدام به فروش آنها کرده است. لازم به ذکر است کلیه کالاها پس از تحویل به خریدار و بعد از مهلت 24 ساعت ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت تولید کننده مربوط است و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. بنابراین کلیه کالاهایی که در فروشگاه عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده، معیوب و یا غیر اصلی به فروش نمی‌رسد. 
رضایت کامل مشتریان کالاها و خدمات عرضه شده از اهداف سازمانی این مجموعه بوده و میزان توفیق در این مهم، با بازخوردی که از مشتریان گرفته می‌شود ارزیابی و سنجیده می‌شود.

قم، انتهاي بلوار امين، بلوار غدير، کوچه شماره هشت، مجتمع آموزشي هدايت، کانون هنرشيعي .تلفن: 02532603377
فروشگاه آنلاين کانون هنر شيعي خريد رضايت بخش محصولات فاخر فرهنگي هنري در فضاي اينترنتي را رکن اصلي فعاليت‌هاي خود قرار داده است. همه‌ي هنر دوستان مي‌توانند محصولات متنوع فرهنگي هنري را به صورت آنلاين خريداري کنند و به آساني تحويل بگيرند. کانون هنر شيعي سعي دارد با پياده سازي روش‌هاي پرداخت متنوع امکان خريد آنلاين را در هر زمان و مکاني با شرايط ساده فراهم کند. اين فروشگاه با شرايط خريد متنوع و تحويل مناسب کالا، تجربه خريد اينترنتي با کيفيت و معتبرترين محصولات هنري را به سادگي براي شما فراهم مي سازد. فروشگاه اينترنتي کانون هنر شيعي، به شما کمک خواهد کرد با خريد محصولات زيبا و اصيل هنر اسلامي ايراني، به سادگي زيبايي محيط زندگي خود را با هر سليقه‌اي فراهم کنيد.
تمامي محصولات و خدمات داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه است و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران خواهد بود.