تضمین اصالت کالا و خدمات

محصولات هنری تولید شده توسط موسسات فرهنگی هنری معتبر، به واسطه حضور اساتید شاخه های هنری مختلف، دارای تضمین کیفیت و اصالت در تولید است. خریدار هوشمند نیز همواره به دنبال خرید کالای اصل (Original) و با کیفیت است؛ ما نیز به این خواسته مشتریان خود ارج نهاده و تنها کالاهای اصل را ارائه نموده و اصالت و کیفیت آنها را از نظر طراحی و تولید تضمین می‌کنیم.
فروشگاه کانون هنر شیعی با اعتقاد و باور به رسالت صداقت و مشتری‌مداری، تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و تمامی کالاهای ارائه شده را با تضمین اصالت و خدمات به مشتری عرضه می‌نماید. مشتریان محترم می‌توانند اطمینان داشته باشند که کالای خریداری شده دارای اصالت در هنر و به اشراف و احاطه اساتید و هنرمندان تولید شده است و هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و دارای مجوزهای قانونی لازم است.

♦  ♦  ♦

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه، توسط موسسات هنری و هنرمندان ایرانی تولید شده‌اند و فروشگاه کانون هنر شیعی با اخذ مجوزهای لازم از آن موسسات، اقدام به فروش آنها کرده است. لازم به ذکر است کلیه کالاها پس از تحویل به خریدار و بعد از مهلت 24 ساعت ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت تولید کننده مربوط است و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. بنابراین کلیه کالاهایی که در فروشگاه عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده، معیوب و یا غیر اصلی به فروش نمی‌رسد. 
رضایت کامل مشتریان کالاها و خدمات عرضه شده از اهداف سازمانی این مجموعه بوده و میزان توفیق در این مهم، با بازخوردی که از مشتریان گرفته می‌شود ارزیابی و سنجیده می‌شود.